HAKKIMIZDA:
YETGİN AMBALAJ, 1993 yılında Ankara’da kurulmuştur. Kuruluşumuzun 5. yılında Gimat Toptancılar Sitesi’nde başladığımız satışlarımıza, bugün Gimat Toptancılar Sitesi’nde 20.000 m² merkez binamız, 3 şubemiz ve 2 depomuz ile devam ediyoruz. Gimat Toptancılar Sitesi’nde şubelerimiz ve 100’e yakın çalışanlarımız ile birlikte hizmet vermekteyiz.

Ankara’da bulunan yönetim merkezimiz, şubelerimiz ve ülke – dünya çapındaki iş ortaklarımız ile yerel ve zincir perakende gruplarının tamamıyla işbirliği içerisinde, her gün milyonlarca tüketiciye ulaşıyoruz.

Kendi markalarımız ve Türkiye’nin ve dünyanın en önemli firmalarıyla beraber ithalat ve ihracat yapmaktayız.

Misyonumuz
“Ambalaj Adına Her Şey” parolası ile yola çıkan şirketimiz, 1993 yılında Ankara’da kuruldu. Her geçen yıl müşteri portföyünü geliştiren şirketimiz, devam eden yıllarda güçlü iş ortaklıkları kurarak sektörün öncü firmaları arasında yerini aldı. Sektörde birçok kurumsal ve bireysel müşteriye hizmet sağlayıp, ambalaj ve paketleme konusundaki tüm ihtiyaçlarını kaliteli ve ekonomik bir şekilde karşılayarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.


Vizyonumuz
Daima gelişip, ambalaj, paketleme, temizlik,  ihtiyaçlarına en doğru cevabı vermeyi vizyon edinmiş, Yetgin Ambalaj olarak bayilerimiz ile birlikte Türkiye’nin her yerinde hizmet vermekteyiz. Geniş ürün yelpazemiz ile yaşamın olduğu her yerde tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamak için çabalıyoruz. Şirket olarak gelişme odaklanmış ve daima günün ilerisinde olma prensibiyle hem müşteriler, hem de sektörde çalışmak isteyen vizyon sahibi kişiler için prestijli bir şirket olma çabamızı sürdürmekteyiz.